Google Tag (8.x-1.8) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Language
ka: ენა

en: Weight
ka: წონა

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Add container
ka: კონტეინერის დამატება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: User role
ka: მომხმარებლის როლი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Domain
ka: დომენი

en: General
ka: ზოგადი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Role
ka: როლი

en: Condition
ka: პირობა
