Google Tag (8.x-1.8) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Language
kk: Тіл

en: Weight
kk: Салмағы

en: Add container
kk: Контейнер қосу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Statistics
kk: Статистика

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: General
kk: Басты
