Google Tag (8.x-1.8) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Language
km: ភាសា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Add container
km: បន្ថែម​ឧបករណ៍​ផ្ទុក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Domain
km: ដែន

en: General
km: ទូទៅ​

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Role
km: តួនាទី

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
