Google Tag (8.x-1.8) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Language
ku: زمان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Add container
ku: زیادکردنی کۆگا

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Statistics
ku: ئامار

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Domain
ku: دۆمەین

en: General
ku: گشتی

en: Role
ku: ڕۆل
