Google Tag (8.x-1.8) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Role
nn: Rolle

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
