Google Tag (8.x-1.8) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Language
pl: Język

en: Currency
pl: Waluta

en: Weight
pl: Waga

en: Container
pl: Kontener

en: Containers
pl: Kontenery

en: Add container
pl: Dodaj dział

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: containers
pl: kontenery

en: container
pl: kontener

en: Label
pl: Etykieta

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: User role
pl: Rola użytkownika

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Domain
pl: Domena

en: General
pl: Ogólne

en: Method
pl: Metoda

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Role
pl: Rola

en: Allowed classes
pl: Dozwolone klasy CSS

en: Condition
pl: Warunek

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Parameter
pl: Parametr

en: Module settings
pl: Ustawienia modułu

en: Context assignments
pl: Przypisanie kontekstu

en: Add @entity-type
pl: Dodaj @entity-type
