Google Tag (8.x-1.8) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Type
pt: Tipo

en: Language
pt: Idioma

en: Currency
pt: Moeda

en: Weight
pt: Peso

en: Add container
pt: Criar contentor

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Hostname
pt: Nome do servidor

en: User role
pt: Grupo de utilizador

en: Advanced
pt: Avançado

en: Domain
pt: Domínio

en: General
pt: Geral

en: Method
pt: Método

en: Role
pt: Grupo

en: Condition
pt: Condição

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Parameter
pt: Parâmetro

en: Context assignments
pt: Atribuições de contexto

en: Add @entity-type
pt: Adicionar @entity-type
