Google Tag (8.x-1.8) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Language
ru: Язык

en: Currency
ru: Валюта

en: Weight
ru: Вес

en: Container
ru: Контейнер

en: Containers
ru: Контейнеры

en: Add container
ru: Добавить контейнер

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: containers
ru: контейнеры

en: container
ru: контейнер

en: Label
ru: Метка

en: Statistics
ru: Статистика

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: User role
ru: Роль

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Domain
ru: Домен

en: General
ru: Общий

en: Method
ru: Метод

en: Events
ru: Мероприятия

en: Role
ru: Роль

en: Condition
ru: Условие

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Parameter
ru: Параметр

en: Tag ID
ru: Идентификатор тега

en: Module settings
ru: Настройки модулей

en: Container ID
ru: ID контейнера

en: Selected roles
ru: Выбранные роли

en: Context assignments
ru: Присвоения контекста

en: Add @entity-type
ru: Добавить @entity-type

en: Google Tag Manager containers
ru: Контейнеры Google Tag Manager

en: The settings that apply to all containers.
ru: Настройки, которые применяются ко всем контейнерам.

en: Response status
ru: Статус ответа
