Google Tag (8.x-1.8) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Language
sv: Språk

en: Currency
sv: Valuta

en: Weight
sv: Vikt

en: Container
sv: Grupp

en: Add container
sv: Lägg till forumgrupp

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Statistics
sv: Statistik

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: User role
sv: Användarroll

en: Advanced
sv: Utökad

en: Domain
sv: Domän

en: General
sv: Allmän

en: Method
sv: Metod

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Role
sv: Roll

en: Condition
sv: Villkor

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Tag ID
sv: Etikett ID

en: Environment ID
sv: ID för miljö

en: Context assignments
sv: Tilldelning av sammanhang

en: Add @entity-type
sv: Lägg till @entity-type
