Google Tag (8.x-1.8) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Add container
ug: سەھىپە قوشۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى
