Google Tag (8.x-1.8) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Language
ur: زبان

en: Currency
ur: کرنسی

en: Weight
ur: وزن

en: Container
ur: کنٹینر

en: Add container
ur: کنٹینر شامل کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: Hostname
ur: ہوسٹ کا نام

en: Condition
ur: شرط

en: Context assignments
ur: سیاق و سباق کی تفویض
