Google Tag (8.x-1.8) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Type
vi: Kiểu

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Container
vi: Đồ chứa

en: Containers
vi: Đồ chứa

en: Add container
vi: Thêm nhóm diễn đàn

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: User role
vi: Vai trò của người dùng

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Domain
vi: Miền

en: General
vi: Tổng quát

en: Method
vi: Phương thức

en: Events
vi: Sự kiện

en: Role
vi: Vai trò

en: Condition
vi: Điều kiện

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Parameter
vi: Tham số
