Google Tag (8.x-1.8) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Language
bs: Jezik

en: Weight
bs: Težina

en: Add container
bs: Dodaj kontejner

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Statistics
bs: Statistika

en: Events
bs: Događaji

en: Role
bs: Uloga
