Google Tag (8.x-1.8) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Add container
dz: འཛིན་སྣོད་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།
