Google Tag (8.x-1.8) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Language
et: Keel

en: Currency
et: Valuuta

en: Weight
et: Kaal

en: Container
et: Konteiner

en: Add container
et: Lisa konteiner

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Statistics
et: Statistika

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: User role
et: Kasutaja roll

en: Advanced
et: Täpsem

en: Domain
et: Domeen

en: General
et: Üldine

en: Method
et: Meetod

en: Role
et: Roll

en: Condition
et: Tingimus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Parameter
et: Parameeter

en: Context assignments
et: Konteksti määrangud

en: Add @entity-type
et: Lisa @entity-type
