Google Tag (8.x-1.8) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Language
sl: Jezik

en: Weight
sl: Teža

en: Add container
sl: Dodaj vsebnik

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Statistics
sl: Statistika

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Domain
sl: Domena

en: General
sl: Splošno

en: Method
sl: Metoda

en: Machine name
sl: Strojno ime
