Google Tag (8.x-1.8) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Language
te: భాష

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: General
te: సాధారణ

en: Role
te: పాత్ర

en: Condition
te: నియమం
