Google V3 Glossary (1.0.0-rc1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Overview
ja: 概観

en: Save
ja: 保存

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Languages
ja: 言語

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能
