Webfont Loader (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: default
lv: noklusējums

en: Font
lv: Fonts

en: hidden
lv: slēpts

en: Other
lv: Citi

en: Enabled fonts
lv: Iespējotie fonti
