Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha10) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Family
id: Famili

en: Styles
id: Gaya

en: Library
id: Pustaka
