Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha12) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Family
nl: Familie

en: Font family
nl: Fontfamilie

en: Variants
nl: Varianten

en: Styles
nl: Stijlen

en: Library
nl: Bibliotheek
