Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Styles
lv: Stili

en: Library
lv: Bibliotēka
