Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Font family
ru: Семейство шрифтов

en: Variants
ru: Варианты

en: Styles
ru: Стили

en: Library
ru: Библиотека
