Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Family
da: Efternavn

en: Font family
da: Skriftfamilie

en: Variants
da: Varianter

en: Library
da: Bibliotek
