Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha12) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Family
sv: Familj

en: Variants
sv: Varianter

en: Styles
sv: Stilmallar

en: Library
sv: Bibliotek
