Google Analytics Master (8.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: More
et: Veel

en: Statistics
et: Statistika

en: Options
et: Valikud

en: Configuration
et: Seadistus

en: About
et: Programmist
