Google Analytics Master (8.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: More
cs: Více

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Options
cs: Možnosti

en: Configuration
cs: Nastavení

en: About
cs: Popis
