Google Analytics Master (8.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: More
pl: Więcej

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Options
pl: Opcje

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: About
pl: O stronie
