Google Analytics Master (8.x-1.0-rc3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: More
eu: Gehiago

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Options
eu: Aukerak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: About
eu: (r)i buruz
