Google Analytics Master (8.x-1.0-rc3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: More
hi: अधिक

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Options
hi: विकल्प

en: Configuration
hi: विन्यास

en: About
hi: के बारे में
