Google Analytics Master (8.x-1.0-rc6) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: More
cy: Mwy

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad
