Google Analytics Master (8.x-1.0-rc6) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: More
hu: Több

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Configuration
hu: Beállítás

en: About
hu: Leírás
