Google Analytics Master (8.x-1.0-rc6) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: More
tr: Devamı

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Options
tr: Seçenekler

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: About
tr: Hakkında
