Google Analytics Master (8.x-1.0-rc7) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: More
mr: अधिक

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Options
mr: विकल्प

en: Configuration
mr: संरूपण
