Google Analytics Master (8.x-1.0-rc7) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: More
te: మరిన్ని

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: About
te: గురించి
