Google OAuth Login (8.x-4.0-beta2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Display Settings
ru: Настройки отображения

en: Width
ru: Ширина

en: Online
ru: В сети

en: Access Type
ru: Тип доступа

en: Blocks
ru: Блоки

en: Offline
ru: Не в сети

en: About
ru: Информация

en: Direct URL
ru: Прямая ссылка
