Google OAuth Login (8.x-9.1-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Display Settings
bo: མངོན་འཆར་སྒྲིག་འགོད།

en: Locale
bo: རང་ལུགས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: About
bo: གསལ་བཤད
