Google OAuth Login (8.x-9.1-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Display Settings
da: Indstillinger for visning

en: Client ID
da: Klient ID

en: Locale
da: Lokalitet

en: Width
da: Bredde

en: Blocks
da: Blokke

en: About
da: Om
