Google OAuth Login (8.x-9.1-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Display Settings
eu: Bistaratze ezarpenak

en: Locale
eu: Bertakoa

en: Width
eu: Zabalera

en: Blocks
eu: Blokeak

en: About
eu: (r)i buruz
