Google OAuth Login (8.x-9.1-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Locale
hi: लोकेल

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Blocks
hi: ब्लॉक

en: About
hi: के बारे में
