Google OAuth Login (8.x-9.1-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: Locale
lt: Lokalė

en: Width
lt: Plotis

en: Blocks
lt: Blokai

en: About
lt: Apie
