Google OAuth Login (8.x-9.1-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Display Settings
nl: Weergave-instellingen

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Width
nl: Breedte

en: Blocks
nl: Blokken

en: About
nl: Over

en: Status Report
nl: Statusrapport
