Google OAuth Login (8.x-9.1-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Display Settings
ru: Настройки отображения

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Locale
ru: Язык

en: Width
ru: Ширина

en: Blocks
ru: Блоки

en: About
ru: Информация

en: Direct URL
ru: Прямая ссылка

en: Button Text
ru: Текст кнопки
