Google OAuth Login (8.x-9.1-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Display Settings
sv: Inställningar för visning

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Locale
sv: Språkanpassning

en: Width
sv: Bredd

en: Blocks
sv: Block

en: About
sv: Om
