Google OAuth Login (8.x-9.1-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Display Settings
uk: Налаштування відображення

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Locale
uk: Мова

en: Width
uk: Ширина

en: Blocks
uk: Блоки

en: About
uk: Про модуль

en: Direct URL
uk: Пряма посилання

en: Status Report
uk: Звіт про стан

en: Button Text
uk: Текст кнопки
