Google OAuth Login (8.x-9.3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Display Settings
ro: Setările afișării

en: Width
ro: Lățime

en: Online
ro: Activ

en: Blocks
ro: Blocuri

en: About
ro: Despre
