Google OAuth Login (8.x-9.3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Online
vi: Trực tuyến

en: Blocks
vi: Khối

en: Offline
vi: Ngoại tuyến

en: About
vi: Giới thiệu
