Google OAuth Login (8.x-9.4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Locale
be: Лакаль (настройкі мовы і рэгіёна)

en: Width
be: Шырыня

en: Online
be: Анляйн

en: Blocks
be: Блокі

en: About
be: Аб
