Google OAuth Login (8.x-9.4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Locale
el: Γλωσσική προσαρμογή

en: Width
el: Πλάτος

en: Online
el: Σε λειτουργία

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Offline
el: Εκτός σύνδεσης

en: About
el: Περί
