Google OAuth Login (8.x-9.4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Locale
et: Regiooniseaded

en: Width
et: Laius

en: Online
et: Võrgus

en: Access Type
et: Ligipääsu tüüp

en: Blocks
et: Plokid

en: Offline
et: Võrgust väljas

en: About
et: Programmist
